Ta kontakt med oss!

Vill du boka service? Eller vill du veta mer om vår finansiering vid köp av lastbil? Vi är bara ett samtal bort. Här får du snabbt kontakt med våra duktiga och trevliga medarbetare. Givetvis kan du alltid fylla i formuläret och beskriva ditt ärende för oss. Eller ännu bättre – kom in till vår verkstad eller butik så hjälper vi dig på plats, valet är ditt! Varmt välkommen till oss på Bilab Lastbilar!

Vi finns närmare än du tror Du kör säkert förbi oss varje dag. Vi ligger bara ett stenkast från E6:an, vilket gör det enkelt för våra kunder att svänga förbi när de behöver. Ta avfart 86, kör in på Trollhättevägen 18B och kom in på en kopp kaffe medan du väntar på att få hjälp.

    Personal

    Henrik Nilsson

    VD/ Försäljningschef

    Tel: 0303-620 32
    henrik.nilsson@bilab.se

    Mikael Nilsson

    Mikael Nilsson

    Säljare fordon & servicemarknad

    Tel: 0303-620 31
    mikael.nilsson@bilab.se

    Jesper Johansson

    Servicemarknadschef

    Tel: 0303-620 03
    jesper.johansson@bilab.se

    Jonny Rosén

    Säljare fordon & servicemarknad

    Tel: 0303-620 33
    jonny.rosen@bilab.se

    Mattias Elofsson Verkmästare på Bilab Lastbilar i Kungälv

    Mattias Elofsson

    Verkmästare

    Tel: 0303-620 41
    mattias.elofsson@bilab.se

    Christian Eliasson

    Orderbehandlare

    Tel: 0303-620 41
    christian.eliasson@bilab.se

    antonio-salem2

    Antonio Salem

    Kundmottagare

    Tel: 0303-620 42
    antonio.salem@bilab.se

    Niclas Löfmark

    Verkmästare kvällsskift

    Tel: 0303-620 42
    niclas.lofmark@bilab.se

    Johan Selvén

    Reservdelar verkstad

    Tel: 0303-620 49
    johan.selven@bilab.se